Realizace akce

18. 12. 2019

Proběhla tisková konference k odstartování akce „Adoptuj sedačku“, a to od 10:00 hod. v Café baru v Citadele.  Tiskové konference se zúčastnili představitelé města Litvínova, jednatel společnosti SPORTaS, s.r.o. a novináři. Věříme, že zúčastnění budou nadšeně referovat o naší akci a přispějí k její propagaci.

listopad 2019

Připravujeme výběrové řízení na dodavatele nových sedaček, podlahové krytiny a nouzového osvětlení. Připravovaná zakázka bude rozdělena na tři části (sedačky, podlaha a elektro), aby byly pro dodavatele vytvořeny optimální podmínky pro realizaci a zároveň se nám povedlo vybrat dodavatele zkušené a zodpovědné.

 

31. 10. 2019

Dotace od Státního fondu kinematografie ve výši 350 000 Kč nám již byla zaslána. Zároveň v tomto období odstartovala jednání o dotaci s významnými firmami z Litvínova a okolí.

 

září 2019

Byla přiznána dotace od Státního fondu kinematografie ve výši 350 000 Kč. O čerpání a využití této dotace byla sepsána a parafována smlouva. Tato dotace tvoří krásný základ akce „Adoptuj sedačku“ a doufáme, že tato první vlaštovka nebude zároveň vlaštovkou poslední.