Darovat

Výměna sedaček v kině litvínovské Citadely byla zdárně dokončena, proto jsme ukončili i akci “Adoptuj sedačku” a již nelze darovat prostředky na výměnu sedaček. Všem dárcům a podporovatelům ze srdce děkujeme.

Darovat můžete:

  • přímo zasláním platby na účet 123-0334500267/0100 bez žádosti o dodatečné daňové potvrzení daru nebo uveřejnění svého jména na propagačních materiálech akce “Adoptuj sedačku” – nevyplňujete formulář níže. Vaše jméno nebude nikde uváděno kromě údajů na transparentním účtu.  
  • vyplněním formuláře níže a následným zasláním daru na účet 123-0334500267/0100 s možností si ve formuláři zvolit
    • zaslání potvrzení pro daňové účely 
    • možnost uvedení jména na zdi díků, webu Citadely, promítání před filmovým představením 
  • smlouvou o reklamním plnění dle individuální dohody, v tomto případě kontaktujte jednatel společnosti Ing. Miroslava Otcovského, tel.: 777  360 346

Darovací formulář (nepovinný)

Pole označená * je nutné vyplnit.

Vaše jméno *

Váš e-mail *

Váš telefon

Darovaná částka *


Při daru nad 6 000 Kč lze adoptovat konkrétní sedačku

Přeji si adoptovat sedačku, konkrétní výběr s vámi domluvíme osobně.Uveřejnění

Přeji si uveřejnění na zdi díků.Daňové potvrzení

Žádám daňové potvrzení daru (je nutné vyplnit pole níže).

Přejete-li si daňové potvrzení na firmu, prosíme o vyplnění jejího Názvu, IČ/DIČ a adresy (fyzické osoby bez IČ uvedou navíc datum narození a adresu):


Souhlas s podmínkami *
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů podle dokumentu "Informace o zpracování osobních údajů zákazníků.pdf" a souhlasím také s všeobecnými podmínkami akce Adoptuj sedačku.

Informace o zpracování osobních údajů zákazníků.pdf  

Ochrana osobních údajů

Společnost SPORTaS, s.r.o., v souvislosti s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů  a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), informuje své zákazníky a uchazeče o zaměstnání o  rozsahu a účelu zpracovávaných osobních údajů.

Informace o zpracování osobních údajů zákazníků naleznete na webových stránkách společnosti SPORTaS, s.r.o.  www.sportas.cz nebo v sídle společnosti.